Надзвичайна пригода в Донецькій селищній раді

Рішенням Донецької селищної ради Балаклійського району від 12.06.2019 року №1865-VII «Про розгляд акту щодо проведення службової перевірки від 10.06.2019 року» заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Гаврилюк Оксані Вікторівні винесено догану.

Гаврилюк О.В. вже тривалий час займає цю посаду та має величезний досвід роботи.

В цьому рішенні йдеться, що остання, перевищуючи свої посадові повноваження, блокувала роботу Донецької селищної ради через відсутність інтернет-зв”язку. Гаврилюк О.В. самочинно, без попереджень, зайшла до кабінету головного бухгалтера, без присутності останнього, де знаходився роутер. Після чого і зник інтернет-зв”язок. Для чого і як вона це зробила нам не відомо. Можливо це події одного ланцюга.

Це вже, як виявилося, третій випадок порушення законодавства заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Вона була викрита в підробці документів та зникненню 10 томів документів виконавчого комітету селищної ради за 2007 рік, що унеможливлює передачу їх до архіву Балаклійської райдержадміністрації.

  

Чому зникли саме справи 2007 року, як кажуть, справи давно минулих днів?

Все дуже просто, відключення від мереж центрального опалення та встановлення індивідуального опалення заборонено Постановою МЖКГ № 169 від 06.11.2007 року, яке вносить зміни в Наказ МінБудАрхЖКГ № 4 від 22.11.05 р.

Тобто, виконавчий  комітет селищної ради до вступу цієї постанови в дію мав можливість видавати дозволи індивідуально громадянам на відключення від мереж центрального опалення та встановлення індивідуального опалення, а після вже ні.

Або, задніми числами… Але це ж протизаконно, скажете Ви? А з 2017 року вже майже 12 років минуло. Скільки за цей час було фактів встановлення індивідуального опалення? За чутками місцевих мешканців, повторюю тільки за чутками, кожному претенденту необхідно було сплатити «мзду» у розмірі 1 тисяча доларів за отримання дозволу. Можливо це неправдива інформація. Саме це і повинні з”ясувати правоохоронці.

  

Тим паче,  в рішенні Донецької селищної ради вказано, що з метою  всебічного, повного та об’єктивного розв’язання цього питання звернутися до компетентних органів (НАБУ, СБУ, ГПУ та Нацполіції) для вжиття відповідних заходів.

Будемо разом уважно слідкувати за перевіркою правоохоронних органів.

Дану інформацію оприлюднено тільки для того, щоб ніхто не забув виконати свої обов’язки перед суспільством, починаючи від чиновників та закінчуючи правоохоронцями.

Тільки разом ми сила!

Редакція «Дані-інфо».