НОВИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ, АБО ОБІЦЯНКИ – ЦЯЦЯНКИ ПО-БАЛАКЛІЙСЬКИ

«Реальні справи, а не брехливі обіцянки» — з таким гаслом йде на вибори 2019 року чинний Президент України Петро Порошенко. Але далеко не всі владні посадовці дотримуються гасел Президента, а ще менше тих хто збирається їх виконувати.  

         В Балаклії з’явилася дуже не добра традиція на передодні виборів обіцяти балаклійцям новий Палац спорту з басейном. Кожен кандидат «будь-куди аби у владу», не забуває пообіцяти нам реконструкцію або нове будівництво Палацу спорту. Але складається враження, що наступного дня після виборів, або навіть наступного дня після проголошення обіцянки,  приймає якусь пігулку яка стирає пам’ять. А балаклійці починають жити чекаючи нових виборів та старих обіцянок.

  

         І ось знову ті самі граблі.  24 серпня 2018 року до нас в Балаклію, з нагоди Дня Незалежності та нагоди Дня міста, завітала Голова Харківської обласної  державної адміністрації Юлія Світлична, яка разом з Головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельским черговий раз пообіцяла, що в Балаклії у 2019 році буде новий сучасний палац спорту з басейном. «… наступного року у місті заплановано розпочати ремонт спортивного комплексу і басейну», — сказала Юлія Світлична.

Але на то щоб щось будувати і виконувати обіцянки потрібно закласти гроші і ми вирішили перевірити, а чи закладені гроші на будівництво, або реконструкцію Балаклійського Палацу спорту. Посилання на прийнятий бюджет Харківської області на 2019 рік — http://www.ts.lica.com.ua/?type=1&base=77&menu=376366&id=14877

http://www.ts.lica.com.ua/?type=1&base=77&menu=376730&id=15541

Посилання на прийнятий бюджет Балаклійського району на 2019 рік — https://balrada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5984&Itemid=171

https://balrada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6214&Itemid=171

На превеликий жаль ми не знайшли, а ні копійки закладеної на цей проект (може ми не уважно шукали, пропонуємо всім пошукати, особливо тим хто обіцяв).

Крім того 05 лютого 2019 року при проведенні XXXIX сесія VII скликання Балаклійської районної ради під головуванням Літвінова О.М., відбувся звіт Голови Балаклійської РДА Степана Масельського, на  якому були присутні депутат Харківської обласної ради Русецький А.А., депутати Балаклійської районної ради,  керівники комунальних підприємств та установ, запрошенні гості. По завершенню звіту Голови РДА, депутат районної ради Стрельченко О.В. звернувся до присутніх чиновників з питанням щодо обіцянок відновлення Балаклійського Палацу спорту. «Ні хто, ні кому, ні чого не обіцяв – відповіли мені» — повідомив нам почуту відповідь депутат Стрельченко О.В.

Що виходить знову пусті обіцянки, знову до влади на брехні, знову ОБІЦЯНКИ-ЦЯЦЯНКИ. Задовбали.

Бережіть себе і свою землю.
Редакція газети «Дані - інфо».