Ольга Гречкіна — позитивний приклад співпраці бізнесу та громади міста Балаклія

Народилася в місті Чугуєві, живе в місті Балаклія  Харківської області

Ефективний підприємець, власник та директор ПП «автошкола «Автостарт», «Дані-медіа», торгівельного центру «Панорама»

З 2004 році працювала на посадах економіста у фінансово-банківській сфері та агропромисловому секторі.

З 2015 року приватний підприємець, інвестор, власник та керівник приватних підприємств.

Починаючи з 2015 року активно здійснює підприємницьку діяльність, створено  сучасне підприємство, яке надає якісні послуги з підготовки та перепідготовки водіїв автотранспортних засобів – ПП «Автостарт» та ПП «Центр професійної підготовки водіїв».

Створено єдиний незалежний від органів влади та місцевого самоврядування Медійний проект, завдяки якому висвітлюється незалежні та об’єктивні інформація. До складу Медіа групи  — Дані- Медіа входять радіо «Дані ФМ» 99.3, друкований засіб масової інформації – газета «Дані –інфо» та сайт «Дані-інфо».

Реалізовано проект будівництва та введення в експлуатацію сучасного торгівельного центру в місті Балаклія «Панорама», до діяльності якого залучені інвестори з міста Харкова.

Завдяки власним інвестиціям та реалізації бізнес проектів в місті Балаклія створено понад 60 робочих місць.

На даний час, розробляється проекти майбутніх інвестицій,завдяки яким у місті Балаклія буде створено ще біля 80 додаткових робочих місць.

Є засновником та активним учасником благодійних заходів «До дня міста Балаклії» та «Дня Святого Миколая». На протязі трьох років вказані  благодійні проекти здійснюються спільно з депутатом обласної ради Л.П. Немикіною, та небайдужі підприємці Балаклійщини, благодійні проекти спрямовані на привітання зі святами дітей міста.  

В 2020 році завдяки активній громадський позиції прийняла участь програмі Балаклійської міської ради «Бюджет участі» та завдяки якому на вулиці Балтійській міста Балаклія, встановлено сучасне освітлення та здійснено огорожу сміттєвих контейнерів.

Порядок дома – порядок в місті !!!