Папа Римський проведе великодню службу без вірян

Через стрімке поширення коронавірусу світом у Ватикані вирішили проводити великоднє богослужіння та інші заходи за відсутності вірян.
   

Через стрімке поширення у світі спричиненої коронавірусом хвороби COVID-19 Ватикан відмовився від присутності вірян на великодніх урочистих заходах. Великоднє святкове богослужіння, а також усі меси під час Страсного тижня, на яких зазвичай присутні сотні тисяч людей з різних країн світу, цього року відбудуться за відсутності вірян. Про це Святий Престол повідомив у неділю, 15 березня.

Також аудієнції та проповіді Папи Римського до 12 квітня проводитимуть у режимі онлайн-трансляції. 8 березня понтифік уперше звернувся до вірян за допомогою відеотрансляції під час недільної проповіді та молитви, а не з балкона Апостольського палацу у Ватикані, як це відбувалося раніше. Ці кроки мають на меті запобігти подальшому стрімкому поширенню вірусу SARS-CoV-2.

Більше 21 тисячі інфікованих в Італії

Станом на вечір суботи, 14 березня, в Італії кількість зафіксованих випадків зараження коронавірусом перевищила 21 тисячу. Кількість померлих від викликаної цим збудником хвороби COVID-19 становить 1441 особу.

Система охорони здоров’я Італії перебуває на межі колапсу через велику кількість хворих, які потребують негайної медичної допомоги. Італія посідає друге місце в світі за кількістю інфікованих коронавірусом після Китаю. В країні запроваджено жорсткі заходи: жителі виходять з дому лише у разі крайньої потреби, закрито школи і університети, не працюють театри, кінотеатри і музеї, заборонено масові заходи. Магазини теж зачинені, працюють лише продуктові крамниці та аптеки.

Автор: Корреспондент.net