Посада обіймача тварин з’явилася у харківському притулку

Посаду обіймача тварин, яку вперше ввели у КП «Центр поводження з тваринами» в Харкові, зайняла 19-річна волонтерка Єкатерина Голіцина, обовʼязки якої — вигулювати, пестити та розважати собак і котів.

   

«Торік Єкатерина закінчила дворічну Школу волонтерів при «Центрі поводження з тваринами». Останні пів року приходила сюди 5 разів на тиждень. Тепер їй запропонували першу у притулку офіційну посаду «обіймача тварин», — йдеться у повідомленні.

За словами дівчини, вона працює тричі на тиждень по 8 годин.

«Заробітна плата — 4 тисячі гривень. Оплачують працю, яку ти й так робиш. Трохи додалося обов’язків, тобто вже не вийде не приїхати у робочий день», — додала вона.

Як каже кінолог притулку Петро Полященко, у середньому два місяці йде на те, щоб собака звик до людини.

«Логіка така: спочатку кінолог працює з собакою, далі до нього підключається обіймач цих собак та котів. І завдяки цьому ми можемо у посиленому режимі навчити котиків та собак довіряти людям», — наголосив він.Читайте також: В Україні «служить» близько 1200 собак-прикордонників

У притулку комунального підприємства живе майже 150 собак та 80 котів. За пів року забрали близько 15 собак, за якими доглядала Єкатерина.

Автор: Укрінформ.