Поверніть нашу землю

Село Слабунівка Балаклійського району в перше за 5 років змогло побачити та задати хвилюючі питання керівнику сільської ради та своїм депутатам.

14 вересня в селі відбулася зустріч селян з представниками Балаклійської РДА. Чиновники з району приїхали розібратися з численними скаргами селян на дії голови Веселівської сільської ради Н.Тарасової яка, зі слів селян, відібрала їх земельні наділи по 2 га на які у них є право установчі документи.

Дані наділи за згоди голови самозахватом обробляються фермером з сусіднього села.

Як повідомили селяни, вони сплачують податки за земельні наділи, а на звернення до голови села чують лише погрози або взагалі їх ігнорують. Заслухавши селян спеціаліст із земельних питань Балаклійської РДА рекомендувала звернутись до правоохоронних органів.

Крім того, на зібранні було порушено багато інших питань які хвилюють селян.

Громадяни вкрай збурені тим, що сільський голова витрачає сотні тисяч бюджетних коштів на встановлення пластикових вікон в напівзруйновану будівлю колишньої школи, яка багато років не працює і ігнорує болюче для селян питання, ремонт водопровідної свердловини. Наразі село потерпає без води.

Сільський клуб в руїнах і ніхто його не ремонтує. Зі слів очільниці сільської ради, то винуваті попередники.

Така ж ситуація з водозабезпеченням і в сусідньому селі цієї громади. Загально освітня школа села Веселе без води, обладнання свердловини, яка знаходиться на балансі сільської ради, потребує ремонту.

 В своє виправдання голова села повідомила, що керівництво Балаклійської РДА відсторонилось від вирішення потреб села і на її звернення не реагують.

Вона пов’язує це з тим, що керівник району зводить з нею особисті стосунки, готуючи на неї компрометуючі матеріали.

І на завершення, голова сільської ради Тарасова та районний депутат, обраний цією громадою, Микола Грищенко почали доказувати один одному хто з них намагався зробити більше для селян, а хто начхав на їх проблеми.

На завершення одна з літніх селянок сказала: «нічого вони не зроблять, а от побачите знову полізуть до влади. Вибори скоро…»

Дані-інфо