Пожежа на ринку «Барабашово»

   

У Харкові на території ТЦ «Барабашово», у відділі «Тканини», вночі 28 листопада сталася пожежа, внаслідок якої згоріло 25 торговельних павільйонів. Врятували близько 85 павільйонів.

Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати у апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання. До 8-ї ранку пожежу ліквідували.

Постраждалих немає, причини з’ясовують. Однак, у адміністрації ринку кажуть, що це був навмисний підпал, оскільки є факти, які на це вказують.

«Свідки стверджують, що займання сталося одразу у двох кінцях торгового модуля одночасно. Незважаючи на високу оперативність пожежників, вогонь поширювався дуже інтенсивно. Орім того, протягом півгодини з моменту загоряння інформація про подію була розтиражована телеграм-каналами прихильників створення комунального ринку і пробивання скандальної дороги через територію ТЦ «Барабашово», – йдеться у повідомленні адміністрації ринку.

Об’єми збитку і повний масштаб пошкоджень наразі уточнюють.

В адміністрації «Барабашово» заявили, що підприємцям, які мають договірні відносини з торговим центром, нададуть підтримку.

Автор