Пожежою в селищі Андріївка знищено будинок (фото)

19 жовтня о 01:20 до Державної служби України з надзвичайних ситуацій  надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: сел. Андріївка, вул. Патріотична. До місця виклику було негайно направлено рятувальників Андріївської МПК. По прибуттю рятувальників встановлено, що горить житловий будинок площею 50 кв. м. Не гаючи часу, вогнеборці відразу ж приступили до гасіння пожежі. На місці пожежі рятувальники виявили тіло господаря будинку, 1979 року народження. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем під час куріння.

З початку 2019 року на території Балаклійського району зафіксовано 403 події із них 355 пожеж, загиблих на пожежі-3 особа, нещасних випадків на воді-8

У житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. Аналіз причин виникнення пожеж свідчить, що винуватцями більшості з них є самі мешканці. Пожежі, викликані непогашеною цигаркою, є найбільш розповсюдженими. Більшість пожеж, спричинених курінням, пов’язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Всі випадки пожеж від куріння у ліжку схожі між собою: людина в стані алкогольного сп’яніння, яка палить, засинає, цигарка падає, а від неї спочатку загоряється постіль, потім меблі та інші речі у помешканні. Це й призводить до загибелі людей.

   

Пам’ятайте:Дотримання правил пожежної безпеки доступне кожному. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров’я своє та Ваших рідних і близьких.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій