Президенту Польщі запропонували забрати Львів — Дуда почав заїкатися

Відомі пранкери додзвонилися до глави Польщі

   

Російські пранкери Вован і Лексус (Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров) пожартували над президентом Польщі Анджеєм Дудою. У своєму телефонному дзвінку приколісти прикинулися генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерришем. У бесіді вони запропонували Дуді забрати в України Львів та деякі інші міста. Відео із записом розмови опубліковано на YouTube. 

Спочатку фейковий “Гутерріш” привітав Дуду з перемогою на президентських виборах. Далі вони поговорили про коронавірус. При цьому Дуда припустив, що головним джерелом зараження жителів країни Covid-19 могла стати Україна. 

Потім пранкери поставили польському президенту питання, чи не збирається він гнобити спільноти ЛГБТ, на що той відповів, ні в якому разі. А далі почалося найцікавіше. Жартівники стали питати, чи не погодився б Дуда забрати в України Львів та деякі інші міста.

Президент Польщі був сильно схвильований, він почав заїкатися але нарешті відповів, що подібних настроїв у Польщі немає, і країна знаходиться в хороших відносинах з Україною. 

Вован і Лексус знамениті своїми телефонними розіграшами. Так, не так давно в мережі обговорювалося їх дзвінок колишньої учасниці “Дом-2” Вікторії Боні від імені бізнесмена Євгена Чичваркіна, який проживає у Великобританії. Від імені Чичваркіна Вован і Лексус запропонували Боні за гарну винагороду записати і викласти відео, в якому вона повинна була розповісти про свій погляд на новинну порядку і висловитися проти поправок до Конституції. Їх також цікавила думка зірки про шкоду від вишок 5G і те, чи погодиться вона приїхати в Лондон і «оцінити його гарну постіль».

Автор: Znaj.ua