Професійна недбалість чи …

До нас в редакцію звернулася громадська активістка Титаренко Олена Олександрівна, яка розповіла нам випадок, який трапився з нею в смт. Андріївка.         

         02 липня 2019 року о 14 годині 15 хвилині вона звернулася за медичною допомогою до Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Андріївка.

         Вказана амбулаторія була зачинена в робочий час, на робочому місці не було жодного працівника. Вона стукала в двері та вікна, прохаючи надати їй медичну допомогу, але з амбулаторії ніхто не вийшов.

         Після чого активістка зателефонувала до приймальні головного лікаря “БЦКРЛ” та повідомила секретарю про дану ситуацію і  попросила допомогти їй. Але питання вирішене не було.

  

         Титаренко О.О. викликала екстрену медичну допомогу для отримання допомоги та працівників поліції для фіксування факту не надання їй медичної допомоги, відсутності медпрацівників на робочому місці в робочий час. Поліціантами були опитані по даному факту свідки.

         Також, вона зателефонувала та повідомила про вищевказану ситуацію заступника директора Департаменту охорони здоров”я ХОДА — начальника управління з питань фармації, фінансування та економіки Бондарчука Генадія Вадимовича, який пообіцяв посприяти в межах своїх повноважень допомогти вирішити дану ситуацію.

         Тільки о 17 годині почали з”являтися медичні працівники. Деякі допустили образи на адресу активістки, принижуючи її, як жінку та як фахівця перед присутніми.

  

         На її думку, медичні працівники Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Андріївка були відсутні на робочому місці три години, що відповідно до Кодексу Законів про Працю України є прогулом. Тим самим, вони не виконували свої посадові обов”язки в робочий час, порушили медичний етикет у спілкуванні з пацієнтом та своїми діями проігнорували життям та здоров”ям людини в супереч Конституційній нормі, яка визнає життя та здоров”я — є найвищою соціальною цінністю.

         Як повідомила нам Титаренко О.О.прогули працівниками даної амбулаторії містять систематичний характер. Вона також, звернулася зі скаргою до головного лікаря Балаклійської ЦКРЛ та чекає заходів реагування.

Бережіть себе та своїх рідних!

Редакція «Дані-інфо».