Розгляд питань енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та розумних енергетичних систем в Балаклії

26 листопада 2019 року Балаклійський міський голова Іван Столбовий провів зустріч з представниками агентства DENA, яке є експертним центром Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини (BMWi) з питань енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та розумних енергетичних систем.
Починаючи з серпня 2019 року агентство DENA здіснює реалізацію проекту “ Україна: Комунальний теплоенергетичний поворот”, в рамках якого передбачена імплементація систем енергоменеджменту та захисту клімату у двох українських містах.

   


Балаклійською міською радою була подана відповідна заявка для участі у цьому проекті. В рамках проведеного конкурсного відбору було визначено два переможця це м. Переяслав та м. Балаклія.
Реалізація проекту запланована до 2022 року та складається з двох напрямів:
— впровадження енергоменеджменту та енергоефективних заходів в закладах бюджетної сфери;
— впровадження енергоменеджменту та енергоефективних заходів на підприємстві теплових мереж, що обслуговує місто Балаклія.
По першому напрямку реалізація даного проекту дасть можливість зменьшити витрати бюджету на оплату енергоносіїв у закладах бюджетної сфери, по другому — зменьшити оплату населення за послуги теплопостачання до 25%.

Балаклійська міська рада