Селище цукровиків залишили без води.

   

Останні три роки мешканці селища цукровиків в літній період страждають у зв’язку з перебоями в централізованому водопостачанні.

Колишнє підприємство «Савинський цукровий завод» зупинило свою діяльність та вимушене було передати в комунальну власність свердловини та мережі до селищної ради.

Як інформують громадяни: «Дякувати депутату Русецькому який рік тому допоміг відремонтувати одну свердловину. А так ми нікому не потрібні.»

Мешканці неодноразово порушували дане питання перед головою селищної ради Ю.Матвієнко та керівництвом водоканалу але ніхто не реагує. Нарешті дану проблему було порушено керівником Савинського відділення водоканалу  на зустрічі з новим керівником Балаклійського району В. Карабановим.

По результатам, було озвучено плани.  В найближчий термін провести роботи по будівництву нової свердловини та лінії водогону яка з’єднає селище цукровиків з центральним водогоном Савинець.

Мешканці щиро сподіваються що їх почули та все буде виконано. Адже, як вони кажуть: «Вибори скоро, а тому треба хоча б в останній момент  щось зробити . А далі знову забудуть» .

Автор: Дані-інфо