Шмигаль назвав два сценарії продовження карантину в Україні
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зробив заяву щодо карантину в Україні
Карантин в Україні, який було введено 24 березня у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу, можуть послабити. Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, уряд чітко розуміє, що у людей немає можливості так довго «просто сидіти вдома». Тому вже через кілька днів він зможе повідомити громадянам, як і що робити далі з карантином.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що карантин, можливо, буде значно ослаблений менш ніж через два-три місяці після його введення. Оскільки потрібно запускати економіку країни, щоб забезпечити українців роботою. Про це він сказав в ефірі програми «Свобода слова».
«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки… Люди повинні заробляти гроші, економіку потрібно запускати. Україна не така багата країна, яка може дозволити собі пів року не працювати, а просто сидіти вдома і дивитись телевізор», – підкреслив Шмигаль.
Шмигаль запевнив, що влада фінансово підтримає громадян, які залишилися без заробітку. Також прем’єр додав, що вже після великодніх свят уряд буде вирішувати, якого сценарію дотримуватися надалі. Розглядається «китайський» – залучення короткочасних, але дуже жорстких обмежень, або про «більш м’який, але з дуже жорстким виконанням санітарно-гігієнічних вимог» – тобто масковий режим, певне соціальне дистанціювання тощо.
Автор: Znaj.ua