«Слуга» злив секретну схему, за якою хочуть обчищати українців до нитки – «Приноситиме мільярди»

Неочікувану інформацію нардеп злив у мережу

   

Народний депутат від фракції «Слуга народу » Олександр Куницький заявив, що Державна архітектурно-будівельна інспекція готує українцям справжній сюрприз, а точніше схему, яка допоможе викачувати мільйони з будівельників.

Відповідний допис він оприлюднив на власній Facebook-сторінці.

«Ще за часів Януковича, в період світанку «кліщів ДАБІ» народилася схема із сертифікацією виконробів. Непогана нажива назрівала за цим напрямком — акредитація якоїсь саморегульованої організації, навчальні курси, програма підвищення кваліфікації, видача сертифікатів, реєстр, а потім і перевірки … Гроші повинні були надходити з усіх боків, від виконробів, будівельних компаній, навчальних центрів, навіть з бюджету. Але навіть тоді, схема — не пройшла. Ринок відстояв свою позицію і не дав можливості створити чергову корупційну схему, не дивлячись на часи тотальної корупції», — написав він.

Наразі ж, за його словами, цю «схему» активно просувають, і якщо це вдасться це зробити для ДАБІ, то українців «обдеруть до нитки»:

«Пройшли роки і нам знову намагаються нав’язати ту саму схему часів Януковича, яку навіть при Порошенко не пропустили. За 10 років очікувань, апетити тільки виросли… Тепер під атестацію підпадають додатково професії: виконавець робіт, головний державний інспектор, головний інспектор будівельного нагляду і інші посадові особи, які виконують функції «виконавця робіт»… Щорічно така схема буде приносити її власникам понад мільярд гривень виходячи з оцінок, так як в будівельній галузі більш 25 тисяч підприємств, які заявляють будівництво, як основний вид діяльності».

Автор: Znaj.ua