Сьогодні поліцейські провели рейд на пішоходів-порушників

Деякі громадяни, не соромлячись, ігнорували правила дорожнього руху, не помічяючи журналістів із камерою у руках, перебігали дорогу на червоний сигнал світлофора. Їх не лякав навіть екіпаж патрульної поліції та накладений адміністративний штраф. Усі кудись поспішали… понад усе… понад життя!!!

Не оминули поліцейські стороною й водіїв, які не надавали пішоходам перевагу у русі на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.

Патрульні зупиняли балаклійців у місцях, де вони систематично порушують правила та нагадували їм обов’язки та права пішоходів.

  

Щодня поліцейські фіксують дестяки порушень ПДР пішоходами та водіями. Нерідко такі порушення мають фатальні наслідки, однак більшість громадян не усвідомлюють усієї небезпеки, на яку себе наражають.

Мета подібних заходів — привчити пішоходів неухильно дотримуватися ПДР, а саме: переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях з дотриманням правил особистої безпеки, а також нагадати водіям про надання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.

Упродовж лише години рейду патрульні провели профілактичні бесіди з чотирьма десятками людей. Трьох порушників оштрафували.

  

Джерело: Поліція Балаклійщини