Що завадило Степану Масельському стати заступником голови Харківської обласної ради?

   

11 грудня 2020 року відбулася перша сесія Харківської обласної ради VIII скликання, під час якої головою було призначено Артура Товмасяна та було обрано його заступників.

Незважаючи на те, що однією з кандидатур на посаду заступника голови Харківської обласної ради, яку раніше висувала фракція Блок Кернеса – «Успішний Харків» був Степан Масельський, до списку претендентів його включено не було.

Після проведення таємного голосування, першим заступником голови Харківської обласної ради було обрано Альберта Кононенко (Блок Кернеса – «Успішний Харків»).

Заступниками голови Харківської обласної ради обрали:

  • Андрія Малиша (Опозиційна платформа «За життя»);
  • Валерію Мураєву (Блок Кернеса – «Успішний Харків»);
  • Тетяну Біловол (Блок Кернеса – «Успішний Харків»).

За інсайдерською інформацію, яку обговорюють в кулуарах депутати ради,  «депутат Масельський є представником когорти «старої вертикалі влади», а тому тимчасова коаліція в обласній раді не бачить перспективи в послугах даної кандидатури.

Переважна більшість депутатів  Харківської обласної ради надала великий кредит довіри новим обличчям в керівництві та покладає великі сподівання, що цей крок забезпечить плідну та ефективну  роботу обласної ради.

Дані Інфо