Свято продовжується!

Вчора, 22 серпня балаклійці та гості міста відсвяткували 357-ту річницю заснування міста.
Святкування розпочалося з розважальної програми для малечі, яку для них проводили аніматори з Харкова. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, танцювали, брали участь у вікторинах, за що отримували заохочувальні призи, море позитивних емоцій а по закінченню програми всіх дітлахів пригостили морозивом.
Урочистості розпочалися з вітального слова Балаклійського міського голови Івана Столбового та депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної. Вони привітали всіх балаклійців з річницею заснування міста Балаклії, та висловили слова вдячності усім мешканцям міста за невтомну, самовіддану працю заради розвитку і процвітання рідної Балаклії.
Також провели церемонію нагородження переможців фотоконкурсу «Я люблю Балаклію». Привітали громадян міста з присвоєнням званням “Почесний громадянин міста Балаклія” та відзначили активних мешканців міста.
По закінченню урочистої частини балаклійців і гостей міста чекала концертно-розважальна програма, а саме виступ групи “Два кольори”, кавер групи “MAXA & CAPERS BAND” та наприкінці свята відбувся показ фільму просто неба.