«ТІЛЬКИ МЕРУ ТА З БОГОМ В ДУШІ» — результати опитування.

Протягом березня, редакцією «Дані-інфо» на офіційній сторінці в мережі інтернет https://dani-info.com/ проводилось соціологічне опитування, щодо рівня довіри громадян на місцевому рівні.

Отримані результати були  передбачувані в частині низької довіри до керівництва районної адміністрації, яка в останні роки в Балаклійському районі максимально гальмувала процеси децентралізації та нарощувала рівень конфліктності з представниками громадських організацій, так і несподіваної, щодо рівня довіри до Народного депутата, адже після виборів пройшло лише півроку.

Це зумовлюється високим  рівнем  сподівань громадян, які не було задоволено:  щодо вирішення проблемних питань громадян в житлово-комунальному господарстві, зниження цін та тарифів, які так і не було знижено.

Найбільшу довіру громадян отримав, голова громади та настоятель храму, 47% та 45% відповідно.  Ці результати пояснюються тим, що міська рада налагодила більш тісну співпрацю з представниками влади і  мешканцями міста, та більш гнучко і ефективно реагує на виклики та проблеми городян. На належному рівні встановлено зворотній зв’язок  мера з городянами Балаклії.  

Автор: «ДАНІ-ІНФО»