Творці Балаклійського району

Ми постійно чуємо та читаємо на інформаційних ресурсах, що в Харківській області, та зокрема в Балаклійському районі, збільшують фінансування освітньої сфери та спорту. Наші Балаклійські чиновники доклали неймовірних зусиль для підняття до неймовірних висот цих двох напрямків роботи, начебто щось відновлюється та відбудовується.

  

Цей нарис виник не випадково. До нас звернулися люди, яким тяжко було дивитися, як розбирають Балаклійську середню школу №4. Практика вже не раз показувала, що зламавши якийсь об’єкт, через деякий час виникає в ньому гостра потреба. Ми усі пам’ятаємо про дитячі садочки, які закрили, а потім нашим дітлахам не вистачало дошкільних закладів.

https://www.facebook.com/100001156836307/videos/2041016765946865/ — відео

(фото та відео матеріали взяті зі сторінки https://www.facebook.com/profile.php?id=100001156836307)

  

А зараз, розбирають ще один об’єкт в Балаклійському районі, а саме спортивний комплекс в с. П’ятигірське. Хочеться спитати у районних керівників: Що вже не потрібен спортивний комплекс в цьому регіоні? Чи вже усі за кордон повиїжджали і там нікому займатися спортом? 

З останнього висловлювання Степана Масельського, присвяченого Дню фізичної культури і спорту: «Як відомо, спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості, і мені надзвичайно приємно, що сьогодні тут зібралося стільки бадьорих, загартованих та оптимістично налаштованих людей. Я вдячний кожному з вас за неабияку витримку, енергійність, пропаганду здорового способу життя та за те, що завдяки вашим досягненням про наш рідний край знають не лише по всій Україні, але й поза її межами. Сьогодні Балаклійщину можна по праву назвати спортивно розвиненим регіоном Харківщини…». 

Але вдячність та оптимізм, на нашу думку, потрібно показувати своїми справами, а не тільки пустими словами та обіцянками. Необхідно творити, а не руйнувати… Який розвиток спорту можливий без спортивних об’єктів?

  

Також, слід нагадати про чергові обіцянки стосовно нового сучасного палацу спорту з басейном в Балаклії. Коли ж він у балаклійців з’явиться? Вже, як кажуть, 10 років давно минули.   

Редакція газети «Дані-інфо»

Бережіть себе та своїх рідних.