У Балаклійському районі на приміських маршрутах працюють нові автобуси

З 21 вересня поточного року комунальне підприємство Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійське автотранспортне підприємство» розпочало  перевезення пасажирів на  5 приміських автобусних маршрутах.

  За рахунок коштів районного та місцевого бюджетів для цього підприємства придбано 4 нових комфортабельних автобуси на суму 5,5 млн. грн.

 З початком роботи нового комунального підприємства поетапно буде вирішуватися проблема із перевезеннями пасажирів на приміських автобусних маршрутах у нашому районі.

  На першому етапі вирішено питання перевезення пасажирів на п’яти найбільш проблемних приміських автобусних маршрутах, це: Балаклія-Андріївка, Балаклія-Бригадирівка, Балаклія-Мілова, Балаклія-Слобожанське   та  Балаклія-Шебелинка.

   

 У наступні роки планується здійснити поповнення автобусного парку комунального підприємства новими комфортабельними автобусами різної пасажиромісткості, що дасть можливість забезпечити перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах на належному рівні.

Джерело: Балаклійська РДА