У Балаклії бійця з підірваного арсеналу за пиятику кинули на 10-добову гауптвахту

Про це йдеться в постанові судді Балаклійського районного суду Харківської області Геннадія Носова.

Суддя розглянув адміністративний протокол за ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (вживання алкоголю військовослужбовцем вдруге протягом року або в умовах особливого стану), складений на 23-річного військовослужбовця-такелажника військової частини А 1352 (арсенал у Балаклії).

Згідно матеріалів справи, чоловік 2 березня на території військової частини перебував у стані алкогольного сп’яніння. У судовому засіданні армієць вину у вчиненні зазначеного правопорушення визнав у повному обсязі.

Вина чоловіка доведена зібраними у справі доказами, а саме: протоколом про військове адміністративне правопорушення; висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції; поясненнями свідків, власними письмовими поясненнями підсудного.

Вивчивши матеріали справи, Носовпостановив накласти на військовослужбовця адміністративне стягнення у виді арешту з утриманням на гауптвахті на строк 10 діб.

Джерело: Депо