У КМДА збираються запустити комплексний тур по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль»

Завдяки популярності серіалу «Чорнобиль» від HBO попит на екскурсії в Зону відчуження ЧАЕС зріс на 30-40%.

Зокрема, представники турфірми SoloEast заявили, що в травні поточного року кількість туристів зросла на 30%, а на літо заброньовано на 40% більше місць, повідомляє ITC.

Компанія Chernobyl Tour повідомила про зростання попиту на екскурсії на 30-40% після виходу серіалу, при цьому вона встигла зорієнтуватися і вже пропонує спеціальний тур по локаціях, присутніх в серіалі.

  

Екскурсоводи також відзначають, що відвідувачі все частіше запитують про місця і події, про які вони дізналися з серіалу. Тури на англійській мові в середньому коштують близько $100 на одну людину, щорічно зону відвідує понад 70000 туристів, більшість з яких іноземці.

В свою чергу управління туризму КМДА спільно з представниками бізнесу хоче зробити комплексний тур по місцях зйомок і подій серіалу.

Передбачається, що тур стартуватиме у Києві, де відвідувачам покажуть місця, зображені в серіалі, а фіналом стане подорож у Зону відчуження.

  

Там проведуть екскурсію вулицями Прип’яті, а потім привезуть відвідувачів до ЧАЕС і в Чорнобиль. У даний момент КМДА веде переговори і консультації по наповненню такого туру з деякими представниками профільних туристичних операторів.

Нагадаємо, що «Чорнобиль» від HBO став найбільш рейтинговим серіалом в історії.

Джерело: Укрмедіа