У райцентрі на Харківщині заявили про відсутність тест-систем для виявлення короновірусу

У місті Чугуїв Харківської області запроваджується карантин в рамках запобігання поширенню коронавірусної інфекції

   

Про це повідомили у прес-службі Чугуївської міськради.

За даними мерії, відповідне рішення було ухвалене 12 березня на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки.

З 13 березня в Чугуєві будуть закриті всі освітні заклади міста, у тому числі позашкільні, заборонені заняття в дитячих гуртках та збори колективів. «Сьогодні вчителі та діти отримають інструкції про правила поведінки на найближчі три тижні», — сказано в повідомленні.

Крім того, в місті будуть скасовані всі масові заходи за участю дітей (екскурсії, змагання, концерти тощо), а школи будуть закриті для відвідування сторонніми особами.

Міські медики проводитимуть огляд пацієнтів ретельніше. «При виявленні підозри на коронавірус хворі направлятимуться до спеціалізованих медичних установ Харкова», — зазначили в мерії.

При цьому в міськраді заявили, що тест-систем для виявлення короновірусу, а також іншого складного обладнання для його лікування або ізоляції хворих, в районній лікарні немає. Запити на їх придбання спрямовані у вищі медичні заклади.

В міськраді також зазначили, що зараз рівень захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями в Чугуєві залишається в порогових межах і йде на спад.

Як повідомлялось, 11 березня уряд затвердив обмежувальні заходи, що мають попередити розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.  Однак, заявили 11 березня в Харківській мерії, у місті дитячі садки, школи, ПТУ та інші навчальні заклади на карантин не зачинятимуться. При цьому театри, кінотеатри та цирк з 12 березня на найближчі тижні будуть закриті, спортивні заходи скасовані. 

12 березня голова ОДА Олексій Кучер заявив, що в Харківській області в усіх навчальних закладах має бути запроваджений карантин. 

Автор: Depo.ua