Увага! 252 випадки, які мали смертельний наслідок на Південній залізниці.

Шановні мешканці Балаклійщини!

   З метою підвищення рівня безпеки громадян, що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури, та враховуючи звернення ВП “Ізюмської дистанції колії” регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця” виконавчий комітет Балаклійської міської ради нагадує про необхідність дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 19.02.1998р. № 54, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24.03.1998р. за № 193/2633.

   


   За інформацією ВП “Ізюмська дистанція колії” з початку 2019 року на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ “Укрзалізниця” внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 338 осіб, з яких 252 випадки мали смертельний наслідок.
   З метою підвищення рівня безпеки громадян нагадуємо про необхідність виконання вимог Правил безпеки, а саме переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо). Пішоходам та пасажирам забороняється:
      — ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п’яти метрів;
      — переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400;
      — на електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки;
      — обходити вагони, що стоять на колії, на відстані менше п’яти метрів від крайнього вагона;
      — сидіти на краю посадкової платформи, перону;
      — знаходитись на об’єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп’яніння;
      — стрибати з платформи на залізничні колії.
   Пам’ятайте, що від дотримання Правил безпеки залежить Ваше життя.

Балаклійська міська рада