В Андріївці незаконно продавали спиртні напої

Днями дільничні Балаклійського відділу поліції провели профілактичне відпрацювання району, яке перш за все було орієнтовано на виявлення торгівельних об’єктів, в яких проводиться незаконна реалізація тютюнових виробів та алкоголю.

  

В ході проведення рейду в одній з продуктових крамниць селища Андріївка працівники поліції виявили відсутність відповідних документів та притягнули власника закладу до відповідальності за порушення законодавства. В результаті було вилучено вино, шампанське та цигарки.

Стосовно власника складено адміністративні протоколи за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

  

Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією про продаж у торговельних закладах спиртних напоїв без відповідних документів чи здійснення торгівлі алкоголем у розливному вигляді, повідомляйте до місцевих відділів поліції або за телефоном «102».

Джерело: Поліція Балаклійщини