В Балаклії чиновники «начхали» на дітей з інвалідністю

На сьогодні діти з інвалідністю  можуть бути забезпечені реабілітаційними послугами  відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України . Даний Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю або дітям з інвалідністюпослуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

Згідно Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах повноважень, передбачених нормативно-правових актами, зокрема, вживають заходів щодо розширення мережі  реабілітаційних установ.

Але чи дійсно працює законодавство на місцях.

Як стало відомо редакційному колективу «Дані-інфо», в місті Балаклія створена Громадська Організація «Чарівні діти» члени якого, в межах своїх можливостей, діляться досвідом реабілітації та допомагають батькам, які стикнулись з проблемою інвалідності дитини.

Для розширення можливостей надання допомоги дітям відповідними спеціалістами, представники громадської організації звернулись до районного керівництва з пропозицією створення Центру реабілітації дітей з інвалідністю для чого прохали забезпечити заклад приміщенням, яке буде територіально комфортне для доступу.

А саме, будівля колишнього абонентського відділу водоканалу, яка розташована в центральному парку,  так званого «соцмістечка»,  за адресою м.Балаклія, вул.Стадіонна 29.

Чиновники пообіцяли розглянути та подбати про дітей але, як завжди, є чинники які заважають приймати об’єктивні рішення.

Дана будівля знаходиться у спільній власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та знаходиться на балансі комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс».

Так, проаналізувавши закупівлі даного підприємства через систему Прозоро, було встановлено що в липні поточного року підприємство уклало угоду з підприємством ТОВ «Балрембуд» на поточний ремонт зазначеної будівлі в сумі 49,9 тисяч гривень.

Так дійсно будівля потребує ремонту тому є сенс за бюджетні кошти її відремонтувати.

Але, вже в жовтні,за поданням тимчасово виконуючого обов’язки начальника комунального підприємства Валерія Журави , Балаклійська районна рада приймає рішення про надання згоди на реалізацію цієї будівлі приватному підприємцю.

Ми звернулися з інформаційним запитом до керівництва «Балаклійського Житлокомунсервіса»  по даній будівлі але до теперішнього часу офіційної відповіді не отримали.

За інсайдерською інформацією, представники підприємства інформують що продаж споруди лобіює діючий Народний депутат «Слуги народу» від Балаклійщини в інтересах приватного підприємця Л.Трубчанінової, яка входить в його близьке коло осіб.

Тож виникає питання чи потрібні наші діти з інвалідністю чиновникам та для кого ремонтують будівлю за бюджетні кошти?

ДАНІ-ІНФО