В Балаклії чоловіка осудили за незаконні вирубки дерев

З вироку Балаклійського районного суду встановлено, що з 1 липня 2019 року обвинувачений працював в ДП «Світанок». Чоловік мав охороняти лісові насадження та повідомляти про порушення керівництву державного підприємства. Однак з 1 липня по 31 серпня 2019 року обвинувачений не забезпечив належним чином охорону лісових насаджень та проігнорував факти незаконних порубок.

   

Під час досудового розслідування правоохоронці виявили на землях, що належать підприємству, 511 колод сосни загальним об`ємом 80,2 куб. м, що були зрубані невстановленими під час слідства особами. Внаслідок вказаних дій підприємству були завдані збитки на 102 тис. грн.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді одного року обмеження волі з позбавлення права обіймати посади, пов’язані з обліком, зберіганням та розпорядженням матеріальними цінностями, терміном на один рік. При цьому суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном в один рік.

Джерело: Депо