В Балаклії пройшли урочистості до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці

   

Напередодні величних свят Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці у військовій частини А 1352 відбулися урочисті заходи.
Урочистості розпочалися Державним Гімном України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
До усіх присутніх з вітальним словом від Балаклійського міського голови та депутатського корпусу міської ради звернулася секретар міської ради Олена Коновалова:
“Вітаю вас із Днем захисника України! Це свято мужності та героїзму. І не випадково воно символічно об’єднане з шануванням українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, які символізують зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Низький уклін нашим ветеранам і тим, хто несе нелегку військову службу. «
В рамках урочистостей за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, взірцеву дисципліну та з нагоди Дня захисника України кращі військовослужбовці нагороджені Грамотами міського голови.

Автор: Балаклійська міська рада