В Балаклії проведено четверті громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад

19.03.2019 р. о 17.00 годині на майданчику поряд з кафе «Респект» проведено четверті громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад на території Балаклійської міської ради. На цей раз на громадських слуханнях прийшло близько 80 людей, яким не байдужа доля рідного краю. Ми дуже вдоволені тим, що нас знову знімали на відеокамеру представники діючої влади. Але, повторюсь, нам скривати нічого, заходи проходять прозоро та відкрито.

Проте процес об’єднання йде зі скрипом. Станом на кінець лютого 2019 року в Україні створено 806 ОТГ. Окрім чисто бюрократичних і політичних перепон, не останню чергу тут відіграють і певні «міфи» — багато людей вважає, що децентралізація вигідна містам і містечкам, але знищить села, що не буде сільради – не буде села, що місцеві князьки творитимуть беззаконня, закриються школи і медичні заклади.

За результатами обговорень люди одноголосно проголосували за добровільне об’єднання територіальних громад та створення Балаклійської ОТГ.

Запрошуємо всіх на завершальні громадські обговорення, які пройдуть:

в Балаклійській міській раді, м. Балаклія, вул. Центральна, 16 (зала засідань)   – 20.03.2019р. о 17.00 год.

            Закликаємо всіх зайняти активну громадянську і принципову позицію і взяти активну участь в цьому заході для вирішення подальшої долі Балаклійщини.

Тільки від Вас буде залежати наявність доріг, шкіл, лікарень, тротуарів та багато, багато іншого.

 Зробимо разом наше життя кращим.

 Редакція «Дані-інфо»