В Балаклії проведено треті громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад на площі Ростовцева

15.03.2019 р. о 17.00 годині на площі проведено треті громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад на території Балаклійської міської ради. Нажаль мешканці міста виявилися не такими активними, як хотілося. Але на обговорення прийшли люди, яким не байдужа доля рідної Балаклії. Також, хочеться відмітити, що Балаклійська держадміністрація прислала свого оператора, який знімав громадські заходи. Але нам скривати нічого, заходи проходять прозоро та відкрито.

В 2019 року — об’єднання буде добровільним. В 2020 року об’єднання громад вже буде примусовим, але вже без підтримки від держави. Сутність програми децентралізації — це передача влади на місця громадам, скорочення відстані між громадянином, громадою і владою, де приймаються рішення

  

Об’єднання не робить громади автоматично заможними. Так, там з’являється більше повноважень і грошей. Але це ще не означає розвиток. Для успіху потрібні лідери, готові діяти рішуче, професіонали, здатні залучити і ефективно використати кошти, керівники, готові нести відповідальність за свою роботу перед людьми і державою.

За результатами обговорень люди фактично одноголосно проголосували за добровільне об’єднання територіальних громад та створення Балаклійської ОТГ, але один чоловік утримався та одна жіночка була проти, пояснюючи це тим, що зникне Балаклійський район. Але укрупнення районі ніяким чином не впливає на цю реформу. Взагалі громада буде самостійною та в ніякому разі не буде залежати від будь-яких державних адміністрацій.

Запрошуємо всіх на найближчі громадські обговорення, які пройдуть:

— майданчик поряд з кафе «Респект», м. Балаклія, вул. Соборна, 40 – 19.03.2019р. о 17.00 год.;

— Балаклійська міська рада, м. Балаклія, вул. Центральна, 16 (зала засідань)   – 20.03.2019р. о 17.00 год.

            Закликаємо всіх зайняти активну громадянську і принципову позицію і взяти активну участь в цьому заході для вирішення подальшої долі Балаклійщини. Не вже всім байдуже: Чи будуть у нас дороги, школи, лікарні, тротуари та багато, багато іншого???

 Зробимо разом наше життя кращим.

 Редакція «Дані-інфо»