В Балаклії розпочинається кампанія вакцинації від сказу, стерилізації і чипування безпритульних собак

Звертаємо увагу мешканців міста: з 19 квітня розпочнеться кампанія з затримання, вакцинації від сказу, стерилізації і чипування та повернення в оточуюче середовище безпритульних собак.

   Ветеринарні послуги безпритульним тваринам буде надавати громадська організація «ЗооКонтроль», яка вже зарекомендувала себе у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Дніпропетровській, Одеській та Сумській областях. 

Тварин будуть затримувати спеціалісти організації, розміщувати на ветеринарному комплексі на території міста, проводити профілактичне щеплення від сказу, стерилізувати, карантинувати, ідентифікувати за допомогою електронного мікрочипа та повертати до місць мешкання. Вушко кожної обробленої тварини буде прикрашати жовта кліпса з написом «Балаклія». 

З бюджету міста виділено кошти на ветеринарну обробку 50 собак. 

Просимо мешканців не протидіяти виконанню вищезазначених заходів. Нагадуємо власникам домашніх тварин, про необхідність вигулу собак на повідках.

За більш детальною інформацією можна звернутися безпосередньо до виконавця зазначених послуг за тел.  068-179-29-50 (Наталія)

https://www.facebook.com/zoocontrol.i.ua/
https://www.facebook.com/groups/562130137479899/?ref=pages_groups_card&source_id=1702912140017998

З повагою, Громадська організація «ЗооКонтроль»
Наталія 068-179-29-50
Приємного дня!