В Балаклії відновить роботу гігант промисловості — «Балцем»

   

Приватне  акціонерне товариство «Балцем» знаходиться в Харківській області, у місті Балаклія. Побудовано завод ще в 60-х роках. Його проектна потужність становить 4,8 млн. тонн цементу і 3,2 млн. тонн клінкеру на рік. Це був найбільший завод не лише в Україні, а й у всій Європі.

Підприємство було бюджетоутворююче для районного центру міста Балаклія та забезпечувало роботою понад тисячу мешканців району.

За часів незалежності України підприємство так і не відновило свій промисловий потенціал та останніми роками зовсім зупинило свою роботу.

Ряд місцевих представників політичних сил в період виборчих  компаній неодноразово будували свою агітаційну роботу на гаслах: «Ми відновимо роботу Балцему» . Вибори проходили але як кажуть в народі «віз і нині там».

Нарешті намітилося зрушення в цьому питанні. Як повідомляють наші інсайдерські джерела в жовтні поточного року змінився власник цього промислового гіганту.

Як проінформували, нашому кореспонденту «Дані-інфо», в адміністрації «Балцему», 6 листопада призначено нового генерального директора підприємства – Цівун Дмитра Володимировича.

Наразі проводиться технічний аудит промислових об’єктів  «Балцему». Підприємство готують до запуску  повного циклу роботи. Запрацюють як печі, так і крейдяний  кар’єр подачі сировини.

Також адміністрація підприємства проводить роботу з набору спеціалістів та робітників для повноцінного забезпечення роботи «Балцему».

Сподіваємося, що розпочата робота буде доведена до позитивного фіналу для всіх балаклійців. Та ми побачимо святковий запуск печей та промислових ліній «Балцему».   

ДАНІ-ІНФО