В Балаклії відзначили День будівельника

   

Із історичною фотовиставкою та кіно просто неба. В Балаклії відзначили День будівельника

У суботу, 8 серпня, на Центральній алеї парку соцмістечка відбувся свято на честь Дня будівельника. Привітати працівників та ветеранів будівельної галузі Балаклії завітала депутатка Харківської обласної рада Людмила Немикіна.

Разом із міським головою Іваном Столбовим Людмила Немикіна привітали усіх присутніх з професійним святом. Кращим фахівцям міста вручили грамоти Харківської обласної ради і Балаклійської міської ради.

«Сьогодні професійне свято у людей, які створюють неймовірні та вкрай потрібні речі довкола нас, — підкреслила Людмила Немикіна. — Дороги та інфраструктура, житлові об‘єкти, заводи й фабрики створені важкою працею будівельників.

У нашому місті є багато будівельних підприємств і організацій. Це і компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», і «Балцем», і шиферний завод. Тож можна по праву сказати, що Балаклія — ​​флагман будівельної галузі і нам є, чим пишатися».

Програма свята була насиченою й включала запальні виступи музикантів, історичну фотовиставку, присвячену будівельним організаціям Балаклії, шашковий та шахматаий турнірі, а також показ фільму просто неба. Тож кожен гість свята міг знайти заняття, яке йому до вподоби.

Депутат Харківської обласної ради Л.Немикіна.