В ШЕВЧЕНКОВО УНИКНЕННЯ АУКЦІОНУ ЦЕ ЗЛОЧИН. А В БАЛАКЛІЇ?

Харківський антикорупційний центр повідомив, що поліція розслідує кримінальне провадження через заволодіння посадовими особами ТОВ «ЕЛ-ВИН» бюджетними коштами у великому розмірі Шевченківської центральної районної лікарні під час проведення капітального ремонту будівель протягом 2018 року.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду м. Харкова від 27 вересня 2019 року.

В 2018 році лікарня замовила ремонтні роботи. Мова йшла про ремонт головного корпусу, корпусу дитячого відділення, зуболікарняної лабораторії. В іншому договорі мова йшла про ремонт хірургічного відділення, харчоблоку та пральні.

За даними слідства, замовник здійснив штучне розбиття предмету договору про закупівлю робіт на декілька частин, щоб не проводити торги.

Хоча загальна сума угод склала понад 1,5 млн. грн.
Крім того, правоохоронці вважають. Що угода була укладена з «афельованою юридичною особою» — ТОВ «ЕЛ-ВИН».

   

В результаті проведення експертизи, слідчі вивили, що вартість робіт виявилася завищена на 492,45 тис. грн.
Зараз правоохоронці провели обшуки та отримали дозвіл на арешт документів.

А в Балаклійському районі, під час керівництва пана Масельського, декілька об’єктів, у тому числі реконструкція медичних Амбулаторій, проводилася шляхом штучного розбиття предмету договору про закупівлю робіт на декілька частин. Хоча загальна сума угод складала понад 1,5 млн. грн. Як Ви гадаєте для чого все це робилося? Вірно, щоб роботи виконували «ручні», перевірені фірми.

Але наша поліція цим не переймається. Ну втратив район пару мільйонів. Мабудь для них це не гроші. А можливо необхідно провести експертизу, встановити хто виконував безпосередньо роботи та провести інщі оперативні заходи…. Але, хтось чи щось їм заважає….

«Дані -інфо»