В Україні перша смерть від коронавірусу

У Житомирській області померла 71-річна пенсіонерка, яка повернулася з Польщі та гостювала у родичів у Львові.
   

У Радомишлі Житомирської області померла госпіталізована з коронавірусом жінка. Про це повідомило МОЗ у п’ятницю, 13 березня. Вранці загиблій стало погано, її підключили до апарату штучного дихання. У МОЗ зазначають, що жінка перебувала в групі ризику. 

«Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусу COVID-19 з летальним результатом. За результатами аналізу та моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, в зоні найменшого ризику знаходяться особи віком від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних — відповідно 0,3%; для 50-59-річних — 1,3%; для 60-69-річних — 3,4%, для 70 -79-літніх — 7,8%. В зоні найбільшого ризику знаходяться люди похилого віку у віці 80+, для них цей показник залишає 13,5%», — говориться в повідомленні.

Зараз під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими загибла проживала, і особи, з якими вона контактувала. Як відомо, коронавірус виявили у 71-річної пенсіонерки, яка повернулася з Польщі та гостювала у родичів у Львові.

Виявлено, щонайменше, 22 людини, з якими вона контактувала. Вони — ізольовані. У місті ввели надзвичайний стан. Як відомо, кількість людей, які хворіють в Україні Covid-19, зросла до трьох. Один випадок виявили в Житомирській області і ще один — у Чернівецькій. 

Автор: Корреспондент.net