Зеленський анонсував жорсткі заходи убезпечення

Із 17 березня по всій території України будуть закриті всі ресторани, ТРЦ, кафе і розважальні центри, повідомив президент.

   

 Президент України Володимир Зеленський розповів про низку невідкладних заходів, які допоможуть призупинити поширення коронавірусу територією України. Про це йдеться в його відеозверненні. За його словами, із 17 березня по всій території України будуть закриті всі ресторани, ТРЦ, кафе і розважальні центри. «Досвід Китаю показує, що непопулярні і жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Досвід інших країн показує, що м’якотілість і ліберальність — союзники коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного — життя і здоров’я українців», — сказав Зеленський. Президент обіцяє максимально часто інформувати співгромадян про актуальну ситуацію із протидії хворобі.

Звернення Володимира Зеленського щодо заходів, які допоможуть призупинити поширення коронавірусу територією України.

Володимир Зеленський розповів про низку невідкладних заходів, що допоможуть призупинити поширення коронавірусу територією України. Крім того, Президент обіцяє максимально часто інформувати співгромадян про актуальну ситуацію щодо протидії недузі.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 16 березня 2020 р.

Автор: Корреспондент.net