Відбулася шістьдесят третя сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання

08 жовтня 2019 року відбулася чергова шістьдесят третя сесія Балаклійської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Івана Столбового.
В роботі пленарного засідання окрім депутатів міської ради взяли участь, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету міської ради, представник служби безпеки України ,представники громадськості.
На розгляд сесії було винесено 10 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданні постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проектів рішень внесених на розгляд сесії.
Перші чотири питання стосувались змін до програм: соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік, проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста , розвитку дошкільної освіти міста Балаклія, соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік.
Основні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2019 рік наступні:
— виділені кошти в сумі 38 тис грн. на продовження реконструкції системи поливу у парку по вул.Центральна;
— на розробку схеми теплопостачання м.Балаклія Харківської області виділені кошти у сумі 150 тис.грн;
-надано субвенцію районному бюджету на виконання районної Програми розвитку цивільного захисту Балаклійського району на 2019-2022 роки, для Головного управління ДСНС України на придбання аварійно-рятувального обладнання у сумі 50 тис.грн.;
-надано субвенцію у сумі 198,5 тис.грн. на послуги з відновлення працездатності ділянок каналізаційних мереж у м.Балаклія для КП «Балаклійський водоканал».
В рамках Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти на:
— на придбання солі для виготовлення піщано –сольвої суміші у сумі 75 тис.грн. для посипки тротуарів та вулиць міста у зимовий період;
— передбачено кошти на встановлення меморіальних дошок у місці розташування пам»ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС по вул.Соборна у сумі 34 тис.грн.;
— додатково виділені кошти на облаштування сучасним гумовим покриттям нового дитячого майданчика у парку по вул.Центральна;
В рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення м.Балаклія на 2019 рік додатково виділено кошти у сумі 60 тис. грн. на пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Балаклія.
Практично одноголосно були прийняті інші проекти рішень,які були внесені на розгляд пленарного засідання.
На цьому 63 сесія міської ради була оголошена закритою. З результатами поїменного голосування можна ознайомитись на сайті міської ради.

   

Балаклыйська мыська рада