Вітаємо з Днем народження Масельського С.І.

Сьогодні День народження колишнього голови Балаклійської державної адміністрації Масельського Степана Івановича!

Зараз за інсайдерською інформацією він активно претендує на посаду голови Балаклійського райдержадміністрації.

Проаналізуймо його діяльність на посту голови.

Було його три пришестя на посаду голова Балаклійської районної державної адміністрації:

1). З січня 2001 по листопад 2003 року;

2).  З лютого 2007 по квітень 2010 звільнений;

3).  З травня 2014 по липень 2019 року.

В середньому Балаклійський район під його «пильним» керівництвом був 11 років.

На теперішній час  наш район перетворився в регресивну зону. Усі, колись «бюджетоутворюючі» підприємства не працюють. Усі державні служби, як прокуратура, податкова, пенсійний фонд… є придатками служб з інших районів.

А що коштують «обіцянки» балаклійцям — реконструювати Палац спорту з басейном.  Обіцяного три роки чекають, але, мабуть, усі 20 минуло. А басейну так і нема. Але, Балаклійською РДА в 2014-15 р.р. було проведено конкурс на реконструкцію нашого Палацу спорту на суму біля 4,5 млн. грн., та укладено угоду з фірмою «Олександр». Не грошей, не фактичного ремонту так і не відбулося. За збігом обставин в момент виділення грошей на реконструкцію «Палацу Спорту» — будує собі будинок по вул. 8 го березня, 18 Б. при цьому будівництво здійснює фірма «Олександр», що і проводила реконструкцію Палацу Спорту. Можливо це тільки збіг?

 Перебуваючи на посаді голови Балаклійської районної державної адміністрації не зареєстрував у декларації вказаний будинок, переписавши його на свого сина.

При цьому його чиновницька заробітна платня склала 139,9 тисячі гривень, тобто  11,6 тисячі гривень на місяць. Має пан колишній голова земельну ділянку в селі Веселе 1600 м2. Його дружина — відповідно до задекларованого майна є власником трьох квартир, дві в Балаклії придбані за смішні гроші 89,5 м2 за 15,0 тис.грн та 32,7 м2 за 8,9 тис.грн (не кожному так щастить), а третя в Харкові, яку вона придбала за 640 тис.грн. в 2009 році.

Також, слід зауважити, на «безсоромну» рубку дубів та інших дерев на території Балаклійського району, при мовчазній згоді бувшого керівника району. А відповідь у нього була одна — ці дерева нікому не належать, збитків нема, кримінальної відповідальності відповідно теж нема. Ось Вам і представник президента України….

Під час  каденції пана Масельського трапилися вибухи на арсеналі в Балаклії. На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії виділили понад 200 мільйонів гривень: 165 мільйонів від Кабміну (в тому числі, 20,6 мільйона на розчищення територій від боєприпасів) і ще близько 40 мільйонів з обласного, районного та міського бюджетів. За попередніми підрахунками Харківського антикорупційного центру майже 30-40 відсотків цих грошей було вкрадено. І як Ви вважаєте, хто приклав до цього руки, як не керівництво нашого району.

А скільки встановлено фактів придбання обладнання комунальними та державними закладами за завищеною вартістю.  Завищення складають: на системі рентгенографічної та флюороскопічної OPERA-T90 cs — 1,48 млн.грн., апарати ультразвукової діагностики Logiq V2 — 400 тис.грн. ліжка в Олімпію, ноутбуки до відділу освіти, харчові продукти до лікарні та ще багато іншого.  А скільки ще не встановлено? А колишній пан голова ретельно контролював усі грошові потоки в районі. Навіть забрав ці повноваження у голови Балаклійської райради.

Також, як нам відомо, на теперішній час триває розслідування слідчими СБУ кримінального провадження за фактом державної зради у відношенні пана Масельського.

Щож запам’яталося гарного? В очах мерехтять тільки червоні стрічки, які він постійно різав. Мабуть, амбулаторії — це ж добре для мешканців району. Але, якби закрити очі на ті «кишенькові» фірми, які виконували реконструкції.

   

Ще можливо багато писати і писати. І за ринок землі, і за продаж місць під будівництво комерційних об’єктів….

Так що з Днем народження пан Масельський!

Как Вы оцениваете работу Масельского С.И. на посту главы Балаклейской РГА?

  • Негативно (77%, 427 Голосов)
  • Затрудняюсь ответить (12%, 68 Голосов)
  • Позитивно (11%, 62 Голосов)

Всього учасників: 557

Загрузка ... Загрузка ...