З понеділка у «червоній зоні»

   

З понеділка у «червоній зоні» — міста Харків, Лозова, Первомайський та Чугуїв; Барвкінківський, Богодухівський, Валківський, Зачепилівський, Золочівський, Коломакський, Чугуївський, Шевченківський райони.

Серед змін до карантинних обмежень — дозволяємо роботу закладів харчування до 22:00, але з більш жорстким контролем за дотриманням протиепідемічних заходів.

Шановні представники ресторанного бізнесу! На жаль, у цьому році ми стикнулися з дуже складним вибором, де на одній чаші терезів — людські життя та здоров’я, а на іншій — нормальна життєдіяльність. Цей вибір по-своєму дуже болючий для всіх. Ми розуміємо всі труднощі, з якими Вам довелося стикнутися через пандемію COVID-19 та впроваджені карантинні обмеження. Ми робимо максимум для того, щоб Ви працювали. Обмеження «червоної зони» передбачають повне закриття закладів громадського харчування, але ми домоглися дозволу працювати до 22:00.

Друзі! Ми всі в нетипових умовах. Лише дотримання протиепідемічних заходів та свідома поведінка кожного з нас допоможуть якнайскоріше подолати стрімке розповсюдження хвороби та не допустити небажаного всіма повного локдауну, який масово впроваджується в країнах Європи.

Автор: Олексій Кучер