З тенет тягнути кашалота — водолази биту годину боролися за життя морського гіганта

Група підводників відправилась рятувати кита у біді

   

Розміщення рибальських сіток у невідведених для цього місцях може закінчитись трагічно для жителів моря. Приблизно годину тривала рятувальна операція по спасінню десятиметрового кашалота, який повністю заплутався та застряг у рибальських сітях.

26 червня біологи з  Filicudi Wildlife Conservation group пливли на острів Стромболі,, аж раптом побачили кашалота у воді. Біологи зрозуміли, що нещасна тварина повністю обплутана сіткою, що приносить їй дискомфорт і, швидше за все, страх. Вони викликали берегову охорону, яка взяла з собою фахівців-водолазів.

Після рятувальної операції в Інтернет було викладено відео, на якому можна простежити етапи порятунку тварини. Водолази занурювались у воду і перерізали ножами сітку.  Вони були вимушені практично повністю розрізати сітку, адже кашалот зумів заплутатись у ній надзвичайно капітально. Розрізання тривало близько години. На відео помітно якими ніжними та турботливими були водолази до тварини: вони ретельно відкидали шматки сітки і погладжували тварину. Після порятунку команда ще трохи попливла за твариною, щоб переконатись, що з кашалотом усе добре.

Автор: Znaj.ua