Засідання сесії відбулось у дворі Балаклійської міської ради.

   

Сьогодні, 02 квітня 2020 року, відбулось пленарне засідання позачергової LХІХ (69) сесії Балаклійської міської ради VII скликання під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового. Засідання відбулось у дворі міської ради.
На порядок денний сесійного засідання було винесено сім питань,
Першими двома питаннями порядку денного були внесені зміни до Регламенту Балаклійської міської ради VII скликання та до Положення про постійні депутатські комісії Балаклійської міської ради VII скликання.
Зміни дозволять на період карантину в України проводити засідання сесій, постійних депутатських комісій та засідань виконавчого комітету в режимі відеоконференцій.
Був також затверджений проєкт рішення “Про створення та використання місцевого матеріального резерву м. Балаклія для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту населення м. Балаклія на 2020 рік”
Метою цієї Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки населення і захищеності території міста Балаклія від наслідків надзвичайних ситуацій; створення та використання місцевого матеріального резерву м.Балаклія для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.».
Виконання програми дасть можливість:
— забезпечити підготовку споруд подвійного призначення та найпростіших споруд до укриття населення міста під час виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій;
— підвищити рівень безпеки населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
— забезпечити готовність органів управління, сил і засобів до дій, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям, та реагування на них;
— проводити рятувальні та інших невідкладні роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та організації життєзабезпечення постраждалого населення;
— придбати матеріальні цінності для місцевого матеріального резерву для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
Наприкінці сесії депутат Балаклійської міської ради, головний лікар Балаклійської лікарні Марина Руденко повідомила депутатам що наша лікарня буде приймати для госпіталізації пацієнтів с COVID-19, а також ознайомила депутатів з епідемічною обстановкою у місті.
Практично всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.
З результати поіменного голосування депутатів можна ознайомитись на офіційному веб – сайті міської ради.

Балаклійська міська рада.