Жителів Балаклійського району знов атакують шахраї

20 березня 37-річна мешканка селища Донець перерахувала кошти за Інтернет-замовлення, яке виявилося пустою обіцянкою шахрая. В цей же день до поліції звернувся 81-річний житель Андріївки, з карти якого зловмисники зняли грошові заощадження.

До чергової частини звернулась 37- річна жінка і поскаржилась на те, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима, які остання перерахувала за замовлення. Потерпіла відправила «продавцю» завдаток – близько 500 гривень, однак той зник разом із грошима.

  

В цей же день на телефон 81-річного пенсіонера зателефонував чоловік, який представився працівником банку і сказав, що зараз відбувається переоформлення карток. Для того, аби клієнт зміг зробити все не виходячи з дому, йому потрібно було назвати цифри зображені на банківській картці, а також свої особисті данні. Не підозрюючи, що потрапляє до шахрайської пастки, чоловік надав незнайомцю всю необхідну інформацію. Як тільки постраждалий поклав слухавку, йому надійшло повідомлення про те, що з його рахунку знято 3500 гривень.

За обома фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 190 (шахрайство) кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Балаклійщини