Жорстоке вбивство цуценят в Балаклії. Шукають свідків….

В останні роки у світі все більшого визнання набуває думка, що гуманне поводження з тваринами — один із показників цивілізованості суспільства. У 2006 р. вступив у дію Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Також у Кримінальному кодексі України є стаття 299, що передбачає відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Сьогодні до нас в редакцію звернулися дві жіночки, які були обурені, тим що 07.05.2019 року невідомий втопив в мішку 9 цуценят вівчарки та 5 цуценят іншої собаки, які мешкали в їх дворі по вулиці І. Франка, 9 (селище Нафтовиків). Вони кажуть, що цих собак та цуценят дуже полюбляли всі мешканці будинку. Собаки були привіті від сказу та постійно були нагодовані. Мешканці вже розпочали шукати цуценятам нових господарів. Але не все сталося, як хотілося.

  

Після цього вони звернулися з колективною заявою до Балаклійського відділу поліції. Але в поліції їм натякнули про відсутність будь-яких свідків злочину. Тому жіночки вирішили взяти ситуацію в свої руки та закликають усіх громадян: «Якщо хтось є свідком злочину вбивства цуценят просять відгукнутися за винагороду та повідомити за телефоном (095) 47-33-553».

Бережіть себе та своїх близьких.

Редакція «Дані-інфо»