Знову одноголосно!!! В Балаклії проведено другі громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад в районі сел. Лагері м. Балаклії.

14.03.2019 р. о 17.00 годині в клубі селища Лагері проведено другі громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад на території Балаклійської міської ради. Радує те, що мешканцям міста не байдужа доля рідної Балаклії. Прийшло ще більше людей та пройшли конструктивні обговорення.

Мешканців об’єднаних громад вже не відправляють вирішувати питання в район чи область — за все тепер відповідає місцева влада: голова, депутати ради громади та її виконком. Освіта, медицина, адміністративні послуги, дороги, освітлення, водопостачання, сміття, благоустрій, забудова і навіть безпека – компетенція влади об’єднаної громади. Саме влада громади, і більше ніхто, займається вирішенням більшості місцевих питань, має на це кошти і несе за усе відповідальність.

Об’єднання не робить громади автоматично заможними. Так, там з’являється більше повноважень і грошей. Але це ще не означає розвиток. Для успіху потрібні лідери, готові діяти рішуче, професіонали, здатні залучити і ефективно використати кошти, керівники, готові нести відповідальність за свою роботу перед людьми і державою.

За результатами обговорень люди в Лагерях одноголосно проголосували за добровільне об’єднання територіальних громад та створення Балаклійської ОТГ.

Запрошуємо всіх сьогодні на площу Ростовцева в м. Балаклія   о 16.00 год.

Нагадуємо Вам, що найближчі громадські обговорення пройдуть:

— площа Ростовцева, м. Балаклія   – 15.03.2019р. о 16.00 год.;

— майданчик поряд з кафе «Респект», м. Балаклія, вул. Соборна, 40 – 19.03.2019р. о 17.00 год.;

— Балаклійська міська рада, м. Балаклія, вул. Центральна, 16 (зала засідань)   – 20.03.2019р. о 17.00 год.

            Закликаємо всіх зайняти активну громадянську і принципову позицію і взяти активну участь в цьому заході для вирішення подальшої долі Балаклійщини.

 Зробимо разом наше життя кращим.

 Редакція «Дані-інфо»