Що таке гарячій тур та як його спіймати

Існує безліч думок стосовно «гарячіх турів». Одні вважають їх унікальною можливістю добре відпочити за невеликі гроші. Інші впевнені, що це лише маркетинговий хід туроператора, який дозволяє їм продати непривабливу путівку, яку ніхто не захотів купувати.

Що таке «гарячій тур»?

Для початку треба пояснити, яким чином формуються тури.  Для цього туроператор формує путівку, в яку відразу включені переліт, трансфер до готелю, номер в готелі та страховку. Якщо дата вильоту наближується, а тур так ніхто і не викупив, туроператор намагається продати його за мінімальні гроші. Саме тому, вигідний «гарячій тур» неможливо знайти за декілька місяців.

Ще одна причина, чому тур продається дуже дешево – в останній момент від нього відмовився покупець. Тому «гарячій тур» зовсім не означає, що відпочивати доведеться в готелі без зірок та нормальних умов. Це цілком вигідна пропозиція, але спіймати її зовсім непросто.

Як спіймати «гарячій тур»?

Гарячі пропозиції на сайті https://hittravel.com.ua/garyachi-tury/ можна знайти за декілька днів до дати вильоту. Так як кількість таких турів дуже обмежена, зазвичай їх розкуповують за лічені години. Так на що треба звертати увагу, щоб все ж виявитися тим щасливчиком, який зможе дешево відпочити з комфортом?

Перш за все, не варто підлаштовуватися під конкретну дату. Звісно, якщо тривалість вашої відпустки лише 10 днів, то знайти пропозицію, яка влаштує вас на 100% буде дуже складно. Чим вільніше ваш графік, тим більше шансів все ж впіймати вигідну пропозицію від туроператора.

По-друге, варто проявити гнучкість у виборі напрямку. Взагалі, «гарячі тури» – це чудовий варіант для тих туристів, які надають перевагу новим місцям для відпочинку. Якщо ви маєте намір відпочити на конкретному курорті, то спіймати відповідну путівку вам буде дуже складно.

По-третє, варто брати до уваги сезонність. На одних курортах краще відпочивати влітку, на других – восени, а на третіх лише взимку. Під час високого сезону на конкретному курорті, знайти на нього «гарячій тур» майже нереально.

Переваги та недоліки гарячих турів

Навіть у таких вигідних пропозицій є не тільки свої переваги, але й недоліки, які варто враховувати. До переваг можна віднести:

  1. Мінімальну вартість відпочинку. В деяких випадках, вартість туру може бути знижена на 50-70%.
  2. Великий вибір напрямків. Гарячі тури пропонують не лише до Турції або Єгипту, а й до багатьох інших країн.
  3. Відсутність необхідності чекати. Гарячі пропозиції створені для тих, хто не любить чекати. В цьому випадку можна просто придбати путівку і вже за декілька днів відпочивати на курорті.

Що ж стосується недоліків, то вони такі:

  1. Знайдена пропозиція може не відповідати вашим сподіванням.
  2. Необхідність діяти максимально швидко. При купівлі такого туру, необхідно вилітати через 1-2 дні. Тому часу на збір немає. Шукати гарячі тури потрібно вже з зібраною валізою.
  3. Ризик потрапити на шахраїв. Щоб уникнути цього, купувати тур потрібно лише у перевіреного туроператора.

Хіт Тревел пропонує лише перевірені готелі, які повною мірою відповідають високим стандартам якості та комфорту. Тому замовляти тур в нас дуже вигідно, бо отримаєте ви саме те, про що мріяли.