Шини 31/10.5 R15

Маркування відіграє важливу роль під час вибору оптимальних покришок для кожного автомобіля. Але не всі здогадуються, що є два варіанти позначення ширини і висоти шин: американський (дюймовий) і європейський. Перший тип часто позначений на гумі для позашляховиків. Наприклад, розмір 31/10,5 R15 відповідає європейському маркуванню 265/75 R15. Але якщо покупець надає перевагу саме такому позначенню типорозмірів, підібрати зимові шини завжди можна на сайті https://tireshop.ua/shini/w31/h10-5/r15.

Не важко здогадатись, що дюймові відображення частіше трапляються на покришках американських та англійських виробників та на товарах, призначених на експорт до цих країн. Часто компанії виготовляють шини в двох варіантах маркування. І крім особливостей запису розмірів, ці товари нічим не відрізняються.

У цій статті розглянемо деякі з найпоширеніших моделей шин з розміром 31/10.5 R15 для позашляховиків.

COOPER DISCOVERER STT PRO

Шини для позашляховиків Cooper Discoverer STT PRO відрізняють відмінною пристосованістю для експлуатації, перш за все, на бездоріжжі, для чого вона і була створена. Водночас північноамериканською компанією були використані практично всі нові технологічні розробки, що з’явилися після десятиліть успішної діяльності у цій галузі.

Перевагами цієї моделі є:

    • міцний каркас;
    • протекторний малюнок з великою кількістю поздовжніх ребер;
    • підвищена м’якість на ходу;
    • унікальний дизайн плечових зон, які забезпечують додаткове зчеплення;
    • посилена конструкція обода за допомогою тришарового сталевого корду.

Завдяки таким особливостям конструкції шини використовуються як в зимовий період, так і в інші пори року для їзди по бездоріжжю. Покришки підходять для позашляховиків середнього розміру.

MARSHAL KL71 ROAD VENTURE MT

Протектор шини має спрямований малюнок, який забезпечує відмінне зчеплення на будь-яких дорогах. Широкі поздовжні та поперечні бічні канавки сприяють ефективному відводу води, тим самим знижуючи ризик аквапланування.

Експлуатація в найважчих умовах, стійкість до проколів та порізів можливі завдяки потужному протектору з бічними ґрунтозачепами. Як наслідок, шина Marshal KL71 Road Venture MT чудово поводиться як на снігу, так на сухій поверхні або навіть на бездоріжжі.

Користувачі відзначають, що ця модель корейського виробника чудово експлуатується в будь-яку пору року. Але більше підходить для ґрунтових доріг та для їзди навіть по свіжому снігу. Також помітна висока якість гуми. Покришки належать до середнього цінового сегмента. Незважаючи на агресивний малюнок, шини — менш шумні у порівнянні з більшістю аналогів. 

COMFORSER CF3000

Всесезонні шини для позашляховиків Comforser CF3000 розроблені спеціально для ґрунтових та піщаних доріг, добре себе почувають на засніженій місцевості. Але незважаючи на це, покришки вирізняються високою ефективністю на дорогах з асфальтовим покриттям.

Завдяки особливій конструкції протектора з V-подібним малюнком гума забезпечує автомобілю високу курсову стійкість. Також користувачі відзначають хороші акустичні показники на будь-яких типах покриття.