Справжні причини алкоголізму і як правильно допомогти хворому

Коли у людини з’являється залежність від спиртних напоїв, їй завжди необхідна правильна та комплексна допомога. На жаль, не всі це розуміють, тому намагаються економити на здоров’ї близьких. Хоча і бажають їм лише найкращого. Так відбувається через те, що люди не розуміють механіки виникнення залежності. Людям здається, що алкоголіки починають вживати спиртне просто від лінощів. Вони не хочуть працювати, якось облаштовувати своє життя, от і п’ють. Тому вони зможуть кинути, якщо просто візьмуть себе в руки. Якщо ж вони не здатні цього зробити – значить, люди просто хочуть розізлити оточуючих.

 Більшість навіть збагнути не може, що алкоголік сам не хоче таким бути. Просто він не розуміє, як інакше жити, і отримувати хоч трохи радісних емоцій. У тих, хто зловживає алкоголем, спостерігаються проблеми з виробленням серотоніну – гормону, який відповідає за радість та позитивні почуття. Гормон не виробляється через те, що людина часто переживає стреси або її постійно мучать якісь спогади чи травми минулого, які не дають спокійно жити, постійно нагадують про себе. Коли людина знаходиться в такому стані, їй вкрай важко знаходити щось позитивне. А навіть якщо вдається, вона не може затриматися в стані радості надовго. І починає шукати способи відчувати це щастя довше і частіше. Алкоголь створює таку ілюзію, адже сприяє викиду серотоніну. От тільки потім настає момент, коли потрібного гормону не вистачає. Через це з’являються апатичні та навіть суїцидальні думки. І людина випиває знову. Так повторюється постійно і ситуація погіршується.

Тому щоб допомогти людині в такому стані, їй треба попрацювати з психологом, а не просто підшитися чи закодуватися. Тут можна прочитати про небезпеку підшивання та про те, що таке підшивка від алкоголю: https://narko-centr.com.ua/uk/pidshivannja-vid-alkogolizmu/. Варто розуміти, що одноразові процедури – це не панацея, а обман.

Як лікувати людей з залежністю від алкоголізму

Щоб отримати результат, треба відправити людину до стаціонару в спеціалізовану клініку. Та слідкувати за тим, щоб вона пішла туди з власного бажання. Для хорошого лікування потрібен комплексний центр, наприклад така приватна наркологія: https://narko-centr.com.ua/uk/. Плюс такого стационару в тому, що люди отримують допомогу нарколога та психолога. А також завжди знаходяться під цілодобовим наглядом. Це особливо важливо на пізніх стадіях, коли спиртне нанесло організму сильну шкоду.

Клініка доктора Кадирова надає допомогу алкоголікам на будь-якій стадії залежності. Звертайтеся.