Сучасні об’ємні літери: як виглядають та які у них особливості

Об’ємні літери – один із найпопулярніших інструментів для виготовлення вивісок. Такий різновид рекламних конструкцій – порівняно недорогий, але здатний привернути увагу до вашого проекту. Запропонована технологія застосовується для просування компаній вже багато років. Сучасні варіанти виготовляються із застосуванням нових технологій. Як результат – довговічність, стійкість до перепадів температур – від спеки до морозів, гарне підсвічування. Літери можуть виконуватись будь-якої форми та розміру. Товщина може сягати 3 метрів, а показник висоти – практично безмежний.

Виробництво світлових виробів – трудомісткий щодо технічних моментів процес. Передбачається підготовка, різання матеріалу, склейка, обробка, монтаж. Термін виконання розраховується, виходячи з масштабу конструкції та подальших робіт, завантаженості агентства.

Букви, які популярні сьогодні

Найбільш затребуваними у цій категорії продукції вважаються об’ємні світлові вироби та вивіски, виготовлені із пластику. Конструкції такого плану – елегантні та естетично привабливі. Вони виступають прямим конкурентом лайтбоксів. На об’ємні літери ціна залежить від застосовуваних матеріалів, виду кріплення та розмірів.

Світлові носії

Представлений варіант виступає унікальною конструкцією інформаційного та рекламного характеру, яка поєднує в собі набір переваг. Тривимірні конструкції виглядають виграшно, добре читаються і вдень, і вночі. Виконані з пінопласту вони відрізняються невеликою вагою. У тандемі з правильною типографікою, матеріалами та способом підсвічування вивіска стає яскравим елементом, що запам’ятовується. Такі вироби доречно розміщувати на фасадах як торгових центрів, так і статусних установ.

Матеріали для виробництва

  • Пластик – універсальне рішення. Характеризується незначною вагою, податливістю під час обробки. Пластик ПВХ надає можливість створювати різнопланові конфігурації, розміри та кольори.
  • Акрил – прозорий пластик, можна використовувати також кольоровим. Чудово поєднується з іншими основами, доповнюється підсвічуванням.
  • Метал – класика з великим терміном служби. Допускається виготовляти літери з підсвічуванням та без нього.
  • Дерево. Застосовуються різні породи деревини, у тому числі попит є на соснову фанеру. Елементи конструкції вирізаються із цільного листа фанери на спеціальному верстаті.

Для створення логотипу та інших деталей рекламного носія можуть використовуватись інші матеріали. Це дозволить досягти бажаної ефективності від об’ємних букв.