Сучасні ручні м’ясорубки для кухні

Сучасні ручні м’ясорубки залишаються найкращими помічниками будь-якої господині. Однак серед великого різноманіття варіантів не просто вибрати підходящу модель. А тому, аби обрати якісний варіант достатньо враховувати рекомендації спеціалістів.

Ручна м'ясорубка
Ручна м’ясорубка

Особливості ручних м’ясорубок та їх характеристики

Спочатку прилад був призначений виключно для подрібнення великої кількості різноманітного м’яса корів, свиней або птиці. Але наразі сучасні технології дозволяють підібрати універсальні моделі, що допоможуть подрібнювати не лише м’ясо, але й багато інших продуктів, зокрема робити млинці із картоплі, а також смачне печиво. Зокрема усі моделі можна поділити на 2 групи:

  • побутові. Досить компактні і надзвичайно прості у використанні. Вони призначені виключно для домашнього використання. Та не потрібно забувати, що варто приділяти велику увагу саме на корпус приладу та на його комплектацію. Обрана модель повинна відповідати усім нормам безпеки, при цьому враховуйте який саме обсяг продукції вона може переробляти, та який додатковий функціонал вона пропонує користувачеві;
  • промислові. Характеризуються більшими розмірами, на відміну від побутових. Вони дуже надійні та зазвичай використовуються у закладах громадського харчування чи на підприємствах.
Сучасна ручна м'ясорубка
Сучасна ручна м’ясорубка

Характеристики приладдя ручного типу

Усі моделі кухонних приладів бувають лише 2 видів – шнековими та ударними. Це абсолютно два різні види приладдя, а основна їх відмінність полягає у переробленні продукції. В ударній моделі продукт перебивається ножами, при цьому в шнековій він перемелюється. Зазвичай, ударні йдуть в якості доповнення кухонних комбайнів, тобто, це вбудовані прилади. А от шнекові – це окремий прилад для кухні, який має невеликий набір опцій. На відміну від ударної, в шнековій продукт ретельно перемелюється.

Сучасні товари для кухні можуть бути оснащені одразу декількома важливи та функціональними насадками. Це дозволяє суттєво розширити можливості придбання приладу. Але не потрібно ставитись до них досить суворо, адже подібні рішення являються лише доповненням до основної функції. На жаль, вони не здатні скласти серйозну конкуренцію спеціалізованим кухонним пристроям, розрахованим саме на виконання важких завдань. Серед найбільш популярних насадок слід виділити:

  • наявність соковитискача для фруктів/цитрусових. Модель відрізняється ребристою поверхнею, яка обертається. На неї насаджується половинка обраного плода, а при обертанні вичавлюється сік;
  • соковитискач для помідорів/ягід. Виріб має металевий конус та дрібну перфорацію;
  • терка. Має форму перфорованого циліндра, який призначений для подрібнення різних овочів. Зазвичай у комплекті йде відразу декілька терок, що мають отвори різноманітного діаметра;
  • овочерізки/шатківниці. Також представляють собою циліндри-терки, що мають спеціальні отворами-прорізи.

Якщо плануєте багато та дуже часто працювати саме із фаршем, тоді на перше місце має виходити продуктивність та простота у догляді. Корисна у роботі м’ясорубка – це та, яку легко мити, збирати та розбирати. Наявність додаткових аксесуарів буде ще одним бонусом до покупки. Додаткова комплектація може коштувати дорожче, але варто пам’ятати, що є сенс заплатити не на багато більше за більш розширену функціональність. Та цей фактор потрібно розглядати лише після того, як буде обрана модель відповідно до основних характеристик, а саме по функціоналу, продуктивності, потужності та по конструкції.

Для того, аби обрати якісний варіант можна додатково скористатись порадами спеціалістів та уточнити інформацію у менеджерів інтернет-магазинів.

Джерело: матеріали сайту Закупка.