Tefal – краще, що може обрати господиня

Tefal – відомий бренд побутової  техніки та посуду, який пропонує своїм покупцям великий асортимент товару за доступною ціною. Майже в кожному магазині побутової техніки можна знайти безліч їх товарів: від засобів  https://www.tefal.ua/ru/Уход-за-одеждой/Отпариватели/c/garment%2Bsteamer догляду за одягом та відпарювателів  до склянок і тарілок.

Історія бренду

Бренд Tefal з’явився в 1954 році, коли французький інженер випадково винайшов інноваційне на той час антипригарне покриття для сковорідки, шукаючі полімер для свого спінінгу. Через 2 роки компанія Tefal стала першою та єдиною в світі, хто масово виробляв сковорідки, що не пригоряли. Цей винахід так сподобався господиням, що лише за 1958 році було продано більш ніж 1 млн. виробів.

Побутову техніку в Tefal стали виробляти лише в 1974 році. Першими виробами були сендвічниці та вафельниці, які теж мали антипригарне покриття.

Асортимент продукції Tefal

Бренд Tefal пропонує широкий асортимент побутової техніки, зокрема кухонної, та посуду. В продажу можна знайти безліч чайників, прасок, ваг, сендвічниць, вафельниць та іншого.

Всю продукцію цієї торгової марки можна розділити на :

  1. Бюджетну. Недорогі товари достатньо прості. Незважаючи на невелику ціну вони мають приємний дизайн и високу якість. Але функціонал в таких пристроях обмежений.
  2. Середнього цінового сегменту. Вартість цих товарів дещо вище. При цьому і функціонал в них вже більш розширений. Також вони відрізняються більш досконалим дизайном. Якість на високому рівні.
  3. Преміальну. Ціна таких пристроїв максимальна. Але при цьому покупець отримує оригінальний дизайн, максимально широкий, а іноді навіть унікальний, функціонал.

Що стосується дизайну товарів торгової марки Tefal, то він приємний та лаконічний, навіть у дешевих моделей. Багатьох покупців приваблює різноманітність відтінків технік. При цьому навіть яскрава праска чи фен не будуть дратувати своїм кольором.

Де придбати товари Tefal

Товари та посуд Tefal, так же як і інші треба купувати лише у офіційних дилерів компанії. Тільки в такому випадку можна бути впевненим в тому, що ви купуєте оригінальну річ, яка виявиться надійною та довговічною. А в разі поломки її можна буде відремонтувати або замінити на нову, дотримуючись європейських норм та стандартів.

Повний перелік дистриб’юторів Tefal в Україні можна знайти на сайті.